7/24 DESTEK

Kıbrıs Araç Çekici/Kurtarıcı

Kıbrıs Çekici ve Oto Kurtarıcı hizmetimiz beklenmedik anda çıkan bir arızalanma ya da aniden ters giden işler için gerekli tüm yol yardım desteğiyle birlikte Kıbrıs bölgesinde hizmetinizdedir. Siz sürücülerin yollarda mağdur kalmasına yol açan her türlü problemde Kıbrıs Çekici ve Oto Kurtarıcı hizmetimiz sizi yalnız bırakmamaktadır. Bu açıdan Kıbrıs Çekici ekibi olarak oto kurmada profesyonel teknik çalışanlarımızla birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz

Kıbrıs Bölgesi, Sönmez Nakliyat ve Çekici ile emin ellerde.

Her an Kıbrıs'nin her bölgesinde Acil Oto Çekici hizmetimizden En Hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Kıbrıs Çekici hizmetlerimizde aracınızı uygun fiyatlarla maliyeti oldukça düşük bedellerle anında kurtarmaktayız. Kıbrıs lastik değiştirme, Kıbrıs çekici işlemleri, Kıbrıs yedek parça değişimleri, Kıbrıs vinç işlemleri ve daha birçok profesyonel teknik desteklerimizle beraber size en iyi şekilde hizmetler vererek yanınızda yer almaktayız. Bu açıdan düşünüldüğü zaman da tüm profesyonel hizmet anlayışlarımız doğrultusunda en nitelikli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ederek tüm oto kurtarma hizmetlerinde yanınızda yerimizi almaktayız.

Yolda giderken ansızın lastiğiniz mi patladı? Hiç merak etmeyin! Sönmez Nakliyat ve Çekici hizmetleri Kıbrıs bölgesi için hizmetinizdedir. Tüm Kıbrıs Çekici ve Araç Kurtarıcı Hizmetleriyle Kıbrıs bölgesinde de imdadınıza Sönmez Nakliyat ve Çekici yetişmekte. Profesyonel ekibimizle anında yanınıza ulaşıp siz yolunuza güvenli bir şekilde devam edin diye elimizden geleni yapıyoruz. Kıbrıs Lastik değişimi, Kıbrıs Çekici , Kıbrıs Oto Kurtarıcı hizmetlerimizle asla panik olmanıza gerek yok! Hemen 0533 844 94 94 ile bize ulaşabilirsiniz!

Kıbrıs Oto Çekici

Kıbrıs Bölgesinde seyahat ederken başınıza gelen her türlü şanssızlık için Kıbrıs Çekici yani Sönmez Nakliyat ve Çekici günün 24 saati hizmetinizdedir! Kazalı araçlarınızı En Uygun Oto Çekici Hizmetimizle güvenli bir şekilde gitmesi gereken yere En Hızlı şekilde ulaştırmaktayız!

Kıbrıs Araç Kurtarıcı

Kıbrıs Araç Kurtarıcı hizmetimiz dilediğiniz her anda En Hızlı Çekiciyi ayağınıza getirerek En Uygun Fiyata güvenilir ve konforlu şekilde sizlerin isteklerini yerine getirir.
Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.

Kıbrıs Yol Yardım

Kıbrıs Araç Kurtarıcı ve Oto Çekici Hizmetimiz En Güvenilir ve Son Teknoloji Çekicilerimizle Acil Oto Kurtarıcı Hizmetimizle anında ayağınıza gelir. Başınıza gelen tatsız olaylarda sizin için 7/24 Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir.
Kıbrıs Yol Yardım hizmetimizle Sönmez Nakliyat ve Çekici ailesi olarak her an yanınızda olabiliriz! Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.

Kıbrıs Lastik Servisi

Kıbrıs Lastik Servisi Hizmetimizle, Lastiğiniz mi patladı? Lastiklerinizin havası mı indi? veya bir çukura düşüp lastiğinizi mi patlattınız? Her şey mümkün! Ama unutmayın ki Sönmez Nakliyat ve Araç Kurtarıcı sizler için her an Kıbrıs Bölgesinde hizmette! Kıbrıs Çekici ve Oto Kurtarıcı hizmetimizin yanı sıra Kıbrıs Yol Yardım ve Lastik hizmetimizle de sizleri rahat ettirmek için elimizden geleni yapıyoruz!
Kıbrıs Lastik Servisi için 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanız yeterli olacaktır.

Kıbrıs Çekici Çoklu Araç Taşıma

Sönmez Nakliyat ve Çekici ailesi olarak Kıbrıs'ın her yerine Çoklu Araç Taşıma Hizmetimiz bulunmaktadır. Kıbrıs Çoklu Araç Taşıma hizmetimiz Kıbrıs'nin Tüm bölgelerinden Kıbrısın Tüm bölgelerine yani Kıbrıs, Yenierenköy, Mehmetçik ilçeleri olan, Boğaziçi, Kalecik, Kaplıca, Sınırüstü, Mersinlik, Turnalar, Yarköy, Bafta, Balalan, Büyükkonuk, Çayırova, Kumyalı, Sipahi, Kaleburnu, Derince, Yeşilköy ve tüm diğer ilçelerden, Lefkoşa, Kktc, Kıbrıs ve Girne'nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Kıbrıs Çoklu Araç Taşıma hizmetimizle Sönmez Nakliyat ve Çekici ailesi olarak son teknoloji ve yeni araç filomuzla hizmetinizdeyiz! Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.