7/24 DESTEK

Lefkoşa Vinç

Lefkoşa Vinç hizmetimiz Kıbrıs'ta her bölgeye vinçli işler ile alakalı her türlü hizmeti siz müşterilerimize Sönmez Transport & Recovery olarak sunmaktayız. Siz müşterilerimize her türlü taşımacılık ağır yük taşıma ev taşıma mal mülk eşya taşıma konularında vinç hizmetimiz sizin için Avrupa standartlarında olan araçlarımızla yardıma hazırdır. Bu açıdan Lefkoşa Vinç ekibi olarak taşıma, çekme işlemlerini profesyonel teknik çalışanlarımızla birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Girne Bölgesi, Sönmez Vinçli Araçlar ile emin ellerde.

Her an Lefkoşa'nın her bölgesinde Vinç hizmetimizden En Hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Lefkoşa Vinç hizmetlerimizle talepleriniz uygun fiyatlarla maliyeti oldukça düşük bedellerle anında hizmetinizdeyiz. Lefkoşa Vinçli işler, Lefkoşa çekici işlemleri, Lefkoşa yedek parça değişimleri, Lefkoşa Vinç işlemleri ve daha birçok profesyonel teknik desteklerimizle beraber size en iyi şekilde hizmetler vererek yanınızda yer almaktayız. Bu açıdan düşünüldüğü zaman da tüm profesyonel hizmet anlayışlarımız doğrultusunda en nitelikli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ederek tüm vinç hizmetlerinde yanınızda yerimizi almaktayız.

Tüm Kıbrıs Vinç hizmetleriyle Lefkoşa bölgesinde de imdadınıza Sönmez Nakliyat ve Çekici yetişmekte. Profesyonel ekibimizle anında yanınıza ulaşıp siz müşterilerimiz için elimizden geleni yapıyoruz. Lefkoşa Lastik değişimi, Lefkoşa Vinç , Lefkoşa Çekici hizmetlerimizle asla panik olmanıza gerek yok! Hemen 0533 844 94 94 ile bize ulaşabilirsiniz!

Lefkoşa Vinç

Lefkoşa Bölgesinde ikamet eden siz müşterilerimize En uygun ve En hızlı Vinç hizmeti için Kıbrıs Vinç yani Sönmez Nakliyat ve Çekici günün 24 saati hizmetinizdedir! Hemen +90 533 844 9494 numaralı telefonu arayın ya da konumunuzu gönderin yanınıza gelelim.

Lefkoşa Çekici

Lefkoşa Araç Kurtarıcı hizmetimiz dilediğiniz her anda En Hızlı Çekiciyi ayağınıza getirerek En Uygun Fiyata güvenilir ve konforlu şekilde sizlerin isteklerini yerine getirir.
Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.

Kıbrıs Yol Yardım

Lefkoşa Araç Kurtarıcı ve Oto Çekici Hizmetimiz En Güvenilir ve Son Teknoloji Çekicilerimizle Acil Yol Yardım Hizmetimizle anında ayağınıza gelir. Başınıza gelen tatsız olaylarda sizin için 7/24 Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir.
Kıbrıs Yol Yardım hizmetimizle Sönmez Nakliyat ve Çekici ailesi olarak her an yanınızda olabiliriz! Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.

Lefkoşa Vinç

Lefkoşa Vinç ile adanın her yerine taşımacılık ve çekici hizmetlerini sunan Sönmez Nakliyat 7/24 hizmetinizdedir. 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanız yeterli olacaktır.

Lefkoşa Çekici Çoklu Araç Taşıma

Sönmez Nakliyat ve Çekici ailesi olarak Kıbrıs'ın her yerine Çoklu Araç Taşıma Hizmetimiz bulunmaktadır. Lefkoşa Çoklu Araç Taşıma hizmetimiz Lefkoşa'nın Tüm bölgelerinden Kıbrısın Tüm bölgelerine yani Akıncılar, Alayköy, Dilekkaya ,Erdemli, Gaziler, Gönyeli, Kanlıköy, Hamitköy, Haspolat, İkidere, Türkeli, Yılmazköy, Değirmenlik, Beyköy, Balıkesir, Cihangir, Çukurova, Demirhan, Düzova, Gaziköy, Kalavaç, Meriç, Yeniceköy ve tüm Lefkoşa Bölgesi hattından Lefkoşa Güzelyurt Gazimağusa'nın tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Kıbrıs Çoklu Araç Taşıma hizmetimizle Sönmez Nakliyat ve Çekici ailesi olarak son teknoloji ve yeni araç filomuzla hizmetinizdeyiz! Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.