7/24 DESTEK

Girne Araç Çekici/Kurtarıcı

Girne Çekici ve Oto Kurtarıcı hizmetimiz beklenmedik anda çıkan bir arızalanma ya da aniden ters giden işler için gerekli tüm yol yardım desteğiyle birlikte Girne bölgesinde hizmetinizdedir. Siz sürücülerin yollarda mağdur kalmasına yol açan her türlü problemde Girne Çekici ve Oto Kurtarıcı hizmetimiz sizi yalnız bırakmamaktadır. Bu açıdan Girne Çekici ekibi olarak oto kurmada profesyonel teknik çalışanlarımızla birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz

Girne Bölgesi, Sönmez Nakliyat ve Çekici ile emin ellerde.

Her an Girne'nin her bölgesinde Acil Oto Çekici hizmetimizden En Hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Girne Çekici hizmetlerimizde aracınızı uygun fiyatlarla maliyeti oldukça düşük bedellerle anında kurtarmaktayız. Girne lastik değiştirme, Girne çekici işlemleri, Girne yedek parça değişimleri, Girne vinç işlemleri ve daha birçok profesyonel teknik desteklerimizle beraber size en iyi şekilde hizmetler vererek yanınızda yer almaktayız. Bu açıdan düşünüldüğü zaman da tüm profesyonel hizmet anlayışlarımız doğrultusunda en nitelikli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ederek tüm oto kurtarma hizmetlerinde yanınızda yerimizi almaktayız.

Yolda giderken ansızın lastiğiniz mi patladı? Hiç merak etmeyin! Sönmez Nakliyat ve Çekici hizmetleri Girne bölgesi için hizmetinizdedir. Tüm Kıbrıs Çekici ve Araç Kurtarıcı Hizmetleriyle Girne bölgesinde de imdadınıza Sönmez Nakliyat ve Çekici yetişmekte. Profesyonel ekibimizle anında yanınıza ulaşıp siz yolunuza güvenli bir şekilde devam edin diye elimizden geleni yapıyoruz. Girne Lastik değişimi, Girne Çekici , Girne Oto Kurtarıcı hizmetlerimizle asla panik olmanıza gerek yok! Hemen 0533 844 94 94 ile bize ulaşabilirsiniz!

Girne Oto Çekici

Girne Bölgesinde seyahat ederken başınıza gelen her türlü şanssızlık için Kıbrıs Çekici yani Sönmez Nakliyat ve Çekici günün 24 saati hizmetinizdedir! Kazalı araçlarınızı En Uygun Oto Çekici Hizmetimizle güvenli bir şekilde gitmesi gereken yere En Hızlı şekilde ulaştırmaktayız!

Girne Araç Kurtarıcı

Girne Araç Kurtarıcı hizmetimiz dilediğiniz her anda En Hızlı Çekiciyi ayağınıza getirerek En Uygun Fiyata güvenilir ve konforlu şekilde sizlerin isteklerini yerine getirir.
Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.

Girne Yol Yardım

Girne Araç Kurtarıcı ve Oto Çekici Hizmetimiz En Güvenilir ve Son Teknoloji Çekicilerimizle Acil Oto Kurtarıcı Hizmetimizle anında ayağınıza gelir. Başınıza gelen tatsız olaylarda sizin için 7/24 Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir.
Kıbrıs Yol Yardım hizmetimizle Sönmez Nakliyat ve Çekici ailesi olarak her an yanınızda olabiliriz! Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.

Girne Lastik Servisi

Girne Lastik Servisi Hizmetimizle, Lastiğiniz mi patladı? Lastiklerinizin havası mı indi? veya bir çukura düşüp lastiğinizi mi patlattınız? Her şey mümkün! Ama unutmayın ki Sönmez Nakliyat ve Araç Kurtarıcı sizler için her an Girne Bölgesinde hizmette! Girne Çekici ve Oto Kurtarıcı hizmetimizin yanı sıra Girne Yol Yardım ve Lastik hizmetimizle de sizleri rahat ettirmek için elimizden geleni yapıyoruz!
Girne Lastik Servisi için 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanız yeterli olacaktır.

Girne Çekici Çoklu Araç Taşıma

Sönmez Nakliyat ve Çekici ailesi olarak Kıbrıs'ın her yerine Çoklu Araç Taşıma Hizmetimiz bulunmaktadır. Girne Çoklu Araç Taşıma hizmetimiz Girne'nin Tüm bölgelerinden Kıbrısın Tüm bölgelerine yani Lapta, Alsancak, Karaoğlanoğlu ,Karşıyaka, Çatalköy, Doğanköy, Bellapais, Ozanköy, Esentepe, Arapköy ve tüm Girne Bölgesi hattından Lefkoşa Güzelyurt Gazimağusa'nın tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Kıbrıs Çoklu Araç Taşıma hizmetimizle Sönmez Nakliyat ve Çekici ailesi olarak son teknoloji ve yeni araç filomuzla hizmetinizdeyiz! Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.