7/24 DESTEK
Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

KKTC Çekici

Araç Çekici/Kurtarıcı

Firmamız siz değerli müşterilerimize her daim alanında uzman kişiler ile yerinde ve tam zamanlı olarak hizmetlerini vermektedir..

Daha Fazla
KKTC Çekici Nakliyat

Naklİyat

Sönmez Nakliyat olarak fabrikalardan ve distribütörlerden bayilere, fabrikalara limanlara yapılacak olan lojistik alanında hizmet vermektedir. Gelişmiş bilgi sistemleri alt yapısı sayesinde araçlar, şasi numarası ile takip edilmekte ve araçların durumu hakkında zamanında ve doğru raporlama yapılmaktadır.

Daha Fazla
KKTC Nakliyat

AsansÖrlÜ Naklİyat

Sönmez Nakliyat, müşterilerine verdiği tüm lojistik faaliyetlerinin her adımı için riskleri minimize edecek sigorta çeşitlerini, en düşük sigorta maliyetlerini hedefleyerek müşterilerine sunar ve sigorta yönetimini müşterileri adına takip eder.

Daha Fazla
KKTC Yol Yardım

Yol Yardım

Sönmez Araç Kurtarma hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız oto kurtarıcı firması olarak sizlere her daim en iyi şekilde hizmetlerini vermektedir.

Daha Fazla
KKTC Çekici Vinç

Vİnçlİ İşler

Kazaların sonucunda yoldan çıkan, ters dönen veya basit yöntemlerle kurtarılması mümkün olmayan araçlar için vinç ve forklift hizmetlerimiz bulunmakta.

Daha Fazla
KKTC Forklift

Forklİft

kazaların sonucunda yoldan çıkan, ters dönen veya basit yöntemlerle kurtarılması mümkün olmayan araçlar için vinç ve forklift hizmetlerimiz bulunmakta.

Daha Fazla
KKTC Sigorta

AraÇ ve Ev Sİgortası

Konut sigortası yaptırarak ev ve içindeki eşyaların yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumluluklarını da teminat altına alabilirsinizZorunlu Trafik Sigortanızı Hemen Yaptırın, Trafiğe Güvenle Çıkın! Siz aracınızı ne kadar güvenle kullanırsanız kullanın, başınıza istenmeyen bir kaza gelebilir.

Daha Fazla
KKTC Çekici Araç Kiralama

AraÇ Kİralama

Oto Kiralama denildiğinde ilk akla gelen firmamız kiralama hizmetleriyle beraber, ister bireysel araç kiralama ister filo kiralama isterseniz günü birlik oto kiralama hizmetlerinde yada havalimanından şoförlü araç kiralama hizmetlerinde sizlere en iyi desteği sunmaktadır.

Daha Fazla

SÖNMEZ
TRANSPORT & RECOVERY

KKTC Çekici

24/7 DESTEK

Sizleri asla yolda bırakmamak üzere günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

KKTC Çekici

UZMAN KADRO

Alanında uzman ve yüksek tecrübeli ekibimiz her zaman yanınızda.

KKTC Çekici

KALİTELİ HİZMET

İhtiyacınız olanı ihtiyaç anınızda en hızlı ve en profesyonel şekilde size ulaştırmak için buradayız.

GÜVENİLİR VE HIZLI HİZMET İÇİN SÖNMEZ TRANSPORT & RECOVERY.