7/24 SUPPORT

Girne Road Assistance

Girne Road Assistance hizmetimiz beklenmedik anda çıkan bir arızalanma ya da aniden ters giden işler için gerekli tüm yol yardım desteğiyle birlikte Girne bölgesinde hizmetinizdedir. Siz sürücülerin yollarda mağdur kalmasına yol açan her türlü problemde Road Assistance hizmetimiz sizi yalnız bırakmamaktadır. Bu açıdan Girne Road Assistance ekibi olarak oto kurmada profesyonel teknik çalışanlarımızla birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz

Girne Bölgesi, Sönmez Road Assistance ile emin ellerde.

Her an Girne'nin her bölgesinde Road Assistance hizmetimizden En Hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Girne Road Assistance hizmetlerimizde aracınızı uygun fiyatlarla maliyeti oldukça düşük bedellerle anında kurtarmaktayız. Girne lastik değiştirme, Girne çekici işlemleri, Girne yedek parça değişimleri, Girne vinç işlemleri ve daha birçok profesyonel teknik desteklerimizle beraber size en iyi şekilde hizmetler vererek yanınızda yer almaktayız. Bu açıdan düşünüldüğü zaman da tüm profesyonel hizmet anlayışlarımız doğrultusunda en nitelikli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ederek tüm oto kurtarma hizmetlerinde yanınızda yerimizi almaktayız.

Yolda giderken ansızın lastiğiniz mi patladı? Hiç merak etmeyin! Sönmez Road Assistance hizmetleri Girne bölgesi için hizmetinizdedir. Tüm Kıbrıs Road Assistance Hizmetleriyle Girne bölgesinde de imdadınıza Sönmez Transport ve Car Recovery yetişmekte. Profesyonel ekibimizle anında yanınıza ulaşıp siz yolunuza güvenli bir şekilde devam edin diye elimizden geleni yapıyoruz. Girne Lastik değişimi, Girne Road Assistance , Girne Car Recovery hizmetlerimizle asla panik olmanıza gerek yok! Hemen 0533 844 94 94 ile bize ulaşabilirsiniz!

Girne Road Assistance

Girne Bölgesinde seyahat ederken başınıza gelen her türlü şanssızlık için Kıbrıs Road Assistance yani Sönmez Transport ve Car Recovery günün 24 saati hizmetinizdedir! Kazalı araçlarınızı En Uygun Road Assistance Hizmetimizle güvenli bir şekilde gitmesi gereken yere En Hızlı şekilde ulaştırmaktayız! Dağlarda veya ulaşımın zor olduğu bölgelerde aracınız arıza yaptıysa hemen +90 533 844 9494 numaralı telefonu arayın ya da konumunuzu gönderin yanınıza gelelim.

Girne Car Recovery

Girne Araç Kurtarıcı hizmetimiz dilediğiniz her anda En Hızlı Çekiciyi ayağınıza getirerek En Uygun Fiyata güvenilir ve konforlu şekilde sizlerin isteklerini yerine getirir.
Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.

Kıbrıs Road Assistance

Girne Araç Kurtarıcı ve Oto Car Recovery Hizmetimiz En Güvenilir ve Son Teknoloji Çekicilerimizle Acil Road Assistance Hizmetimizle anında ayağınıza gelir. Başınıza gelen tatsız olaylarda sizin için 7/24 Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir.
Kıbrıs Road Assistance hizmetimizle Sönmez Transport ve Car Recovery ailesi olarak her an yanınızda olabiliriz! Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.

Kyrenia Road Assistance Lastik Servisi

Kyrenia Lastik Servisi Hizmetimizle, Lastiğiniz mi patladı? Lastiklerinizin havası mı indi? veya bir çukura düşüp lastiğinizi mi patlattınız? Her şey mümkün! Ama unutmayın ki Sönmez Transport ve Araç Kurtarıcı sizler için her an Kyrenia Bölgesinde hizmette! Kyrenia Road Assistance ve Oto Kurtarıcı hizmetimizin yanı sıra Lastik hizmetimizle de sizleri rahat ettirmek için elimizden geleni yapıyoruz!
Kyrenia Lastik Servisi için 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanız yeterli olacaktır.

Kyrenia Car Recovery Çoklu Araç Taşıma

Sönmez Transport ve Car Recovery ailesi olarak Kıbrıs'ın her yerine Çoklu Araç Taşıma Hizmetimiz bulunmaktadır. Kyrenia Çoklu Araç Taşıma hizmetimiz Kyrenia'nin Tüm bölgelerinden Kıbrısın Tüm bölgelerine yani Lapta, Alsancak, Karaoğlanoğlu ,Karşıyaka, Çatalköy, Doğanköy, Bellapais, Ozanköy, Esentepe, Arapköy ve tüm Kyrenia Bölgesi hattından Lefkoşa Güzelyurt Gazimağusa'nın tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Kıbrıs Çoklu Araç Taşıma hizmetimizle Sönmez Transport ve Car Recovery ailesi olarak son teknoloji ve yeni araç filomuzla hizmetinizdeyiz! Tek yapmanız gereken 0533 844 94 94 telefon numarası ile bize ulaşmanız veya Whatsapp hattımızdan bize konum atmanızdır.